Wyszukiwarka produktów

   Szkolna księgarnia internetowa

              Podręczniki na rok szkolny 2016/2017

  

Konto użytkownika
Kontakt z nami
Koszyk jest pusty
nulia.pl O nas

O nas

Księgarnia Pinokio została założona w 1992 r. przez Wiesławę Szuba. Jest ona właścicielem nieprzerwalnie po dziś dzień. Siedziba firmy mieści się w Oławie na placu Gimnazjalnym 11 w tzw. „plastrach miodu”. Początek działalności to długotrwałe umacnianie swojej pozycji na trudnym rynku księgarskim w Oławie i okolicach. Od początku sprzedaż w księgarni nastawiona była na segment związany ze szkołą. Główna sprzedaż to podręczniki szkolne, pomoce dydaktyczne, pomoce do egzaminów, lektury szkolne oraz rozbudowany dział artykułów papierniczych. W stałej sprzedaży znajdują się również książki albumowe, poradniki, literatura, bajki, malowanki, encyklopedie i słowniki oraz gry i puzzle. Od początku swojego istnienia stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta, kompleksowe zaopatrzenie oraz atrakcyjną cenę. Przez lata ciężkiej pracy dzięki ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy wiarygodnym partnerem dla naszych kontrahentów oraz dostawców.

Dzięki bardzo dynamicznemu rozwojowi szeroko rozumianego słowa jakim jest Internet, swoich sił spróbowaliśmy w tzw. sprzedaży internetowej. Głównym założeniem było otwarcie swoich drzwi „na świat”. W październiku 2005 r. sprzedaliśmy pierwszą książkę „przez Internet” w serwisie aukcyjnym Allegro. W rynku aukcyjnym próbowaliśmy swoich sił jako użytkownicy nulia oraz www_nulia_pl. Dzięki bardzo ciężkiej pracy zgromadziliśmy niemal 100% pozytywnych komentarzy.

W grudniu 2006 r. zarejestrowaliśmy domenę nulia.pl. Od początku roku 2007 uzupełnialiśmy swoje działy, lecz najważniejsza była dla nas szeroka oferta podręczników. Postawiliśmy sobie za cel aby w jednym miejscu można było skompletować pełny zestaw podręczników. Na bieżąco każdego dnia aktualizujemy swoją ofertę, dzięki temu w naszej bazie znajdują się tylko aktualne wydania, dlatego możemy zagwarantować, że zakupy w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym nie wiążą się z żadnym ryzykiem. Oferujemy dogodne formy płatności, współpracujemy z największymi firmami spedycyjnymi, zamówienia reazlizowane są w najkrótszym możliwym terminie.